Posted by : Monika N. piątek, 3 stycznia 2014

Nowy Rok, nowe szanse, nowe postanowienia. W noworocznym postanowieniu jak zrzucić zbędne kilogramy pomoże Ci suplement diety Colvita. Tabletki Colvity wspomagają odchudzanie, nie jest to typowy „odchudzacz”, to jednak.. pomaga w uzyskaniu lepszego wyglądu!
Tzw. „odchudzacze” możemy podzielić na cztery grupy:

1. Odwadniające - nikt rozsądny ich nie bierze. Dostępne są wszędzie i rzeczywiście dają efekt szybkiej utraty wagi, ale nie takiej o jaką chodzi w zdrowym odchudzaniu. Są bardzo (!!!) niezdrowe, jednakże znajdują nabywców: modelki, sportowcy zbijających wagę przed zawodami itp.;

2. Odbierające apetyt - jest ich dość sporo. Jednak wiadomo, iż tak naprawdę skuteczne są: albo zabronione (amfetamina) albo ryzykowne dla wielu grup użytkowników (np. efedra) i w zasadzie wszystkie niezdrowe, wręcz niebezpieczne. Wyjątkiem jest chrom, rzeczywiście odbierający skutecznie apetyt na słodycze, ale i też niosący ryzyko (przy przedawkowaniu, występuje np. uszkodzenie nerek). Istnieje też oczywiście cała grupa preparatów reklamowanych, jako obniżające łaknienie, które są równie nieszkodliwe, co nieefektywne. Skutecznie odchudzają tylko portfel;

3. ”Wypełniacze” przewodu pokarmowego - są przede wszystkim przepłacone. Ich skład absolutnie nie uzasadnia cen, jakie winszują sobie producenci. Wypełniacze, owszem spełniają swoją rolę. Pęcznieją w układzie pokarmowym, dają uczucie sytości. Pamiętajmy jednak, że działanie ich jest ograniczone. Gdyby organizm można w ten sposób skutecznie „okłamać”, to równie dobrze można by wypełnić żołądek wodą w ilości np. 7 litrów dziennie. Mimo wszystko „wypełniacze” rzeczywiście pomagają się odchudzać bez szkód dla organizmu. 

4. ”Przyspieszacze” przemiany materii - Póki co, nie ma „tabletki na chudnięcie”. Tysiące produktów dystrybuowanych na całym świecie w multimiliardowym sektorze biznesu „odchudzania” reklamowanych jest w tej grupie. Ich skuteczność jest bardzo różna. Większość po prostu „pogania” rzeczywiście przemianę materii w najprostszym tego słowa rozumieniu. Te „lepsze” sprzyjają rzeczywiście realnemu metabolizmowi węglowodanów i tłuszczy, czyli tych składników diety, które sprawiają, że tyjemy. Bardzo trudno jest na szerokiej skali setek takich produktów wyznaczyć obiektywną przydatność każdego z nich.. 

Pewne jest tylko to, że.. 

różnym typom metabolizmu organizmu sprzyjają różne preparaty,
różnym osobom sprzyjają różne diety odchudzające,
żaden obecnie dostępny „odchudzacz” sam w sobie nie pomoże „żarłokowi”,
osobie, która ogranicza ilość kalorii i indeksu glikemicznego w pożywieniu, a także zwiększa ruchliwość, „odchudzacze” rzeczywiście ułatwiają drogę do celu,
nie ma recepty na efekt „jo-jo” innej niż gruntowna zmiana zwyczajów żywieniowych.
COLVITA, jak wcześniej już wspomniałam, nie jest typowym „odchudzaczem”. Posiada jednak dwie, bardzo rzetelnie wyeksponowane cechy preparatów, które pomagają w najzdrowszej, długofalowej utracie wagi, jaka zawsze wiąże się ze zmianą nawyków żywieniowych i zmianą trybu życia.

Po pierwsze, jest rzeczywiście „wypełniaczem”. Nie oczekuj jednak, od niej efektu trzech litrów wody w żołądku. Wyobraź sobie kapsułkę COLVITY „puchnącą” kilkudziesięciokrotnie w momencie przechodzenia z żołądka do dwunastnicy. Tak to mniej więcej działa. Taka jest zdolność „powrotu” znanego Ci dobrze hydratu kolagenu rybiego w postaci żelowej z formy liofilizowanej do formy uwodnionej. Ułatwiają mu to enzymy a powłoka żelatynowa kapsułki służy temu, by nie stało się to za szybko. Chcąc skorzystać z efektu „wypełniacza” COLVITY, należy po prostu obficie popić posiłek. Im więcej wody w żołądku i jelicie, tym szybciej „spuchnie” kolagen spożyty w kapsułce.

COLVITA ma jednak także drugą, o wiele cenniejszą cechę „odchudzacza”. Jest 
to największa, jak dotąd w światowej historii suplementów diety „bomba” peptydów 
i produktów ich rozpadu o najwyższej możliwie przyswajalności dla ustroju. Wiadomym jest od dawna, że dieta białkowa idealnie sprzyja metabolizmowi tłuszczów. Wiedzą o tym zarówno kulturyści, których ciało jest formą ideału, jak i zwolennicy diety Atkinsa.

W naturze odzwierciedla to ptasie jajo - jedyny przykład pokarmu zbilansowanego doskonale. Trzeciorzędowy kolagen rybi i wyciąg z alg świetnie sprzyjają metabolizmowi tłuszczów. Wystarczy zachować umiar w spożyciu tłuszczów zwierzęcych i nasyconych, a COLVITA codziennie zażywana będzie strażnikiem ich prawidłowej przemiany metaboliczne, nawet zażywana w ilości minimalnego zalecenia - dwóch kapsułek dziennie. 

Dla osób, które podejmą najmądrzejszą najskuteczniejszą docelowo metodę odchudzania, powolną, ale systematyczną i konsekwentną zmianę zwyczajów żywieniowych - COLVITA, systematycznie zażywana, stanie się „wspomagaczem” wyśmienitym.Opakowanie Colvity 60 kapsułek cena: 197 zł
Opakowanie Colvity 120 kapsułek cena: 387 zł

Zainteresował Cię ten produkt ?

Napisz: colwaypoznan@gmail.com

Nasze produkty kupisz tutaj

Otrzymasz zniżkę!Leave a Reply

Subscribe to Posts | Subscribe to Comments

Łączna liczba wyświetleń

Google+ Followers

Popularne Posty

Obsługiwane przez usługę Blogger.

- Copyright © Collagen Colway Poznań -Metrominimalist- Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -