Posted by : Monika N. środa, 1 stycznia 2014Przygotowaliśmy dla Ciebie podpowiedzi, jak cieszyć się zdrową skórą i jej wyglądem w sezonie jesienno-zimowym, kiedy jest ona narażona na wiele niekorzystnych czynników.


Znajdź właściwy krem do twarzy i balsam do ciała - odpowiedni preparat do pielęgnacji Twojej skóry jest podstawą Twojego dobrego wyglądu; być może krem, który stosowałaś/łeś w okresie wiosenno-letnim nie będzie odpowiedni dla Twojej skóry zimą, kiedy zimny wiatr, niskie temperatury i suche od ogrzewania powietrze, wciąż atakują Twoją skórę.Zapytaj znajomą kosmetyczkę jakie potrzeby ma Twoja skóra w tym czasie, a gdy już je poznasz łatwiej dobierzesz odpowiedni kosmetyk.


Przedstawiamy :
Kolagenowy balsam do ciała :
Nowatorski produkt uzupełniający serię kosmetyczną Colway.Ultranawilżający Balsam Kolagenowy do Ciała - to połączenie naturalnych składników z najnowszymi osiągnięciami High Biotechnology.

Dobrze znany wszystkim użytkownikom Kolagen Naturalny tym razem wspiera dobroczynne właściwości m.in. NMF, masła Shea, skwalanu, oleju ze słodkich migdałów, kwasu hialuronowego i wielu innych składników aktywnych wchodzących w skład Ultranawilżającego Balsamu Kolagenowego do Ciała.

Suchość skóry jest coraz częstszym problemem dermatologicznym.


Pojemność: 300 ml

cena:157 zł

Chcesz uzyskać informację o promocjach napisz: 

colwaypoznan@gmail.com


 Zapraszamy na nasze AUKCJE!

Leave a Reply

Subscribe to Posts | Subscribe to Comments

Łączna liczba wyświetleń

Google+ Followers

Popularne Posty

Obsługiwane przez usługę Blogger.

- Copyright © Collagen Colway Poznań -Metrominimalist- Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -