Posted by : Monika N. sobota, 28 grudnia 2013

Kolejna gwiazda opowiada o kolagenie i kosmetykach firmy Colway..
GRAŻYNA WOLSZCZAK
Popularna polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Obecnie gra w Teatrze Komedia i na Scenie Prezentacje w Warszawie. Współautorka książki: ‚Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą’.
O tym, jak zachować młody wygląd mimo upływu czasu rozmawiamy z p. Grażyną.


„Młodość trzeba mieć w genach”.
Jest Pani ikoną urody, pięknego wyglądu pomimo upływu lat i niejedna kobieta w Polsce chciałaby wyglądać tak jak Pani. Jak nie poddać się upływającemu czasowi? Jaka jest Pani recepta na młody wygląd?
Grażyna Wolszczak: Nie wiem, jaki wpływ na mój wygląd mają geny, jestem jedynaczką, więc nie mam żadnego punktu odniesienia, porównania. Mam świadomość, że różne preparaty kosmetyczne i zabiegi pomagają w zachowaniu młodego i atrakcyjnego wyglądu, odświeżają skórę, wygładzają zmarszczki i nawilżają, dlatego – co prawda dość chaotycznie, ale korzystam z nowinek urodowych.
Czy wewnętrzna pogoda ducha ma znaczenie w powstrzymywaniu skutków starzenia?
Grażyna Wolszczak: Jestem tego pewna! Ważne jak postrzegamy siebie, swoje życie i innych, jakie mamy nastawienie do świata. Ważne jest, by budzić się rano i nie myśleć o tym, że jest beznadziejnie, a jeśli tak się zdarza, to znaleźć czas na refleksję i powody do bycia szczęśliwym. To bardzo cenna umiejętność, bo każda frustracja to kolejna zmarszczka, którą później chcemy ukryć lub zlikwidować.
Na czym polega wyższość stosowania naturalnych środków do odmładzania nad inwazyjnym metodami? Czy najlepiej stosować jeden rodzaj odmładzania czy różne?
Grażyna Wolszczak: Naturalne środki na pewno wzbudzają większe zaufanie, wydaje się, że nie wpływają negatywnie na nasze zdrowie. Ja też zwracam uwagę, czy kosmetyk zawiera w swoim składzie konserwanty lub parabeny.
Czy śledzi Pani naukowe doniesienia na temat „sposobów na młodość”? Co Panią zaciekawiło?
Grażyna Wolszczak: Chętnie korzystam z zaproszeń gabinetów kosmetycznych i tam dowiaduję się o nowościach. Jestem zaprzyjaźniona z Gold Clinic i gdy tylko pojawia się tam coś nowego, a cały czas ukazują się na rynku nowe preparaty i nowe maszyny, od razu biegnę i korzystam ze złuszczania, podgrzewania kolagenu, laserów.
Czy kolagen jako środek wpływający na polepszenie stanu skóry był Pani wcześniej znany? Co Pani sądzi o jego działaniu na skórę?
Grażyna Wolszczak: Funkcja, jaką pełni kolagen dla utrzymania w formie skóry i zdrowia była mi znana od lat. Jego ubytek wraz z upływającym czasem prowadzi do powstawania zmarszczek i pogorszenia kondycji skóry. Dobrze, że jest możliwość dostarczania kolagenu z zewnątrz i od wewnątrz. Pomaga to zachować jędrność i sprężystość skóry, a więc wpływa pozytywnie na to, co chcemy osiągnąć – efekt odmłodzenia.
Niedawno nałożyłam maskę ze złotem i efekt jest obiecujący. Twarz po niej jest ładnie wygładzona, mam nadzieję, że po użyciu trzech sztuk produktu, które są w środku opakowania maski – cera będzie jak nowa! 
Rozmawiała: Beata Jurgiel


Recenzję masek z nanozłotem przeczytacie tutaj 
Zapraszamy na nasze aukcje Allegro tutaj
Leave a Reply

Subscribe to Posts | Subscribe to Comments

Łączna liczba wyświetleń

Google+ Followers

Popularne Posty

Obsługiwane przez usługę Blogger.

- Copyright © Collagen Colway Poznań -Metrominimalist- Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -